BOYAHANE

 

   Günlük 45 ton kasar boya kapasitesine sahip boya tesisimiz teknoloji ve kimyanın güncel ürünleri ile kendini sürekli yeniliyerek kaliteyi dolayısıyla rekabet şansını arttırmıştır. 

 

   Bütün boya makineleri full otomatik ve bilgisayar donanıma sahiptir. Boya makinalarımızın kullandığı boya ve kimyasallar otomasyon sisteminde tartılıp dozajlanır. Boya işlemleri, ilgili prosedüre göre gerekli kontrol yapılarak boyama sürecine göre gerçekleştirilmekte ve proses kontrol altında tutulmaktadır. Üretimin hangi makinede ve hangi aşamada olduğu bilgisi recete izleme programlari vasıtasıyla izlenebilmektedir.

    Her makinede son teknolojiyi kullanmayı kendine misyon haline getiren şirketimiz üretimden doğacak aksilikleri bu sayede minimuma indirmiştir. Yıllardır birlikte çalıştığımız elemanlarımız alanlarında uzmandırlar.  100 kilodan 1200 kiloya kadar her partiyi tek seferde boyayabilen makinalarımız sayesinde termin süremiz hızlanıyor. Pad batch boya sistemimiz  kumaşları daha canlı ve parlak renklere kavuşturuyor. Kalitede son nokta olan Ferraro marka sanfor makinalarımız çekmezlik sorunlarını ortadan kaldırıyor. Kullandığımız paketleme methoduyla ürünlerimiz sağlamlık ve görsellikte zirveye ulaşıyor.