Günlük 45 ton kasar boya kapasitesine sahip boya tesisimiz teknoloji ve kimyanın güncel ürünleri ile kendini sürekli yeniliyerek kaliteyi dolayısıyla rekabet şansını arttırmıştır. 

 

   Bütün boya makineleri full otomatik ve bilgisayar donanıma sahiptir. Boya makinalarımızın kullandığı boya ve kimyasallar otomasyon sisteminde tartılıp dozajlanır. boya işlemleri, ilgili prosedüre göre gerekli kontrol yapılarak boyama sürecine göre gerçekleştirilmekte ve proses kontrol altında tutulmaktadır. Üretimin hangi makinede ve hangi aşamada olduğu bilgisi recete izleme programlari vasıtasıyla izlenebilmektedir.

    Her makinede son teknolojiyi kullanmayi kendine misyon haline getiren sirketimiz uretimden dogacak aksilikleri bu sayede minimuma indirmistir. Yillardir birlikte calistigimiz elemanlarimiz alanlarinda uzmandirlar.  100 kilodan 1200 kiloya kadar her partiyi tek seferde boyayabilen makinalarimiz sayesinde termin suremiz hizlaniyor. Pad batch boya sistemimiz  kumaslari daha canli ve parlak renklere kavusturuyor. Kalitede son nokta olan ferraro marka sanfor makinalarimiz cekmezlik sorunlarini ortadan kaldiriyor. Kullandigimiz paketleme methoduyla urunlerimiz saglamlik ve gorsellikte zirveye ulasiyor.